FAQs

Sıkça Sorulan Sorular

Cam balkon sistemleri hakkında en çok merak edilen konular ve sıkça karşılaştığımız soruları bu ekrandan takip edebilirsiniz.

Hayır. İstenilen ölçülerde imalat yapılmaktadır.

Çok basit, düz bir balkonunuz var ise önce balkonun başladığı noktadan bittiği noktaya en ölçüsü alınır. Yükseklik ölçüsü için balkonunuzun en alt noktasından en üst noktasına ölçüleri alınır. Sonrasında internet sayfamızda olan Online Cam Balkon Fiyat Hesaplama Formunu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Cam balkon sistemi %99 oranında su sızdırmaz. Ancak şiddetli rüzgar ile birlikte yağan yağmur değişik açılarla cam panellerden içeri sızdırabilir. konyavizyoncam.com olarak sistemimizde damlalıklı alüminyum profil kullanarak bu gibi durumlarda balkonunuzun su sızdırmasının karşına geçmekteyiz.

Sıkça sorulan sorular listesinde sürekli sorulan sorulardan birisi de sistemin paslanma olasılığıdır. Hayır. Cam balkon sisteminde kullandığımız malzemeler paslanmaz yapıdadır. Böylelikle uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Evet yaptırılabilir. Dijital açı ölçer ile gelerek oval balkonunuzun ölçüsünü alır ve imalat sürecine başlanabilir.

Evet, cam balkon sisteminde kullandığım tüm camlar ‘’Temperli Cam (Güvenli Cam)’’ lardan üretilmektedir.

Temperli cam normal camlara göre darbelere ve çok şiddetli rüzgarlara karşı 5 kat daha dayanıklıdır. Bu camların ortasından metal olmayan her hangi bir maddele ile vurulsa bile kırılma ihtimali çok zordur. Ancak cam panellerin yanlarından her hangi bir sert darbede camlar kırılabilir.

Fiyat konusunda sizinle anlaşmamızdan hemen sonra cam balkonunuz imalat sürecine girmektedir. İmalat süresi yaklaşık 13 – 15 gündür. İmalat süreci bittikten hemen sonra sizinle iletişime geçilerek, uygun bir günde montajı ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Cam balkon montajı hakkında makalemizi okumak için duyurular öğrenebilirsiniz

Vizyon Cam Balkon olarak katlanır cam sistemleri aşağıda belirttiğimiz yerler gibi daha bir çok alanda uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.

  • Ev, Konut veya Dairelerde
  • Kafe, Restaurant veya Barlarda
  • Otel ve Pansiyonlarda
  • Plaza, Dükkan, Ofis ve Mağazalarda
  • Eğlence Merkezleri, Alışveriş Merkezleri ve Kapalı Spor Salonlarında
  • Bekleme Salonları, Şehir içi ve Şehirler Arası Terminallerde
  • Havaalanları

Cam balkon sistemimizde kullandığımız tüm malzemeler paslanmaz ve ısı yalıtımlıdır. Böylece ısı tasarrufu sağlayarak, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Evet, dışarıdan gelen gürültüyü %70 oranında engeller ve huzurlu bir alanda oturmanıza yardımcı olur.

Kredi kartına tek çekim (tüm banka kartlarına)
Kredi kartına taksit imkanı (World kart taksit, Maksimum ve Bonus Card’a taksit)
Havale/EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Başa dön