Kurumsal

Firmamız (VEGA CAM) Konya’da  Cam Balkon Ve Kış Bahçesi Sistemlerinde 2005 yılından bu yana sektörün içinde bulunan, deneyimli ekibi ve tecrübeli kadrosuyla 1000’e yakın balkona imzasını atmış, yenilikçi ve yeniliğe açık, müşteri memnuniyetine önem veren, satış sonrası hizmetiyle müşterisine kalite ve güveni aşılayan ve her zaman daha iyisini hedefleyen bir kuruluştur.

Amacımız cam balkon sektöründeki eksikleri görmek ve cam balkon sektöründeki ihtiyaçlara göre hareket etmektir. Müşterilerimizden aldığımız takdirle faaliyetlerimizi her geçen gün daha büyük tecrübeyle sürdürmekteyiz.

Konya’da Cam Balkon ve kış bahçesi Sistemleri katlanır cam balkon sistemleri alanında uzman kadrosuyla sorunlarınızı en kısa sürede çözmektedir. Konya’da cam balkon sistemleri imalatçı bir firmadır. İmalat atölyesinde uzman personelin yaptığı katlanır cam balkon sistemleri yine uzman ve deneyimli montaj ekipleri tarafından balkonunuza kusursuz bir şekilde montajı yapılır.Tecrübelerimiz bizi bu günlere taşıyan tek sermayemizdir

İlkelerimiz

İnsana ve çevreye saygı önceliğimizdir.

İş ortaklarımız olarak kabul ettiğimiz üretici bayi ve müşterilerimizi, çalışanlarını sürekli geliştirme sorumluluğumuzdur.

Üretimde, hizmette ve çalışma şartlarında, yasaların ve kuralların gereklerini yerine getiririz. Ticari teamül ve ahlak kurallarına saygılıyız.

İlişkilerin tümüne özen gösterir ve toplum çıkarlarına ters düşen tutum ve davranışlardan kaçınırız.

Sektörle ilgili değişim ve yaratıcı düşünceleri destekler, geleceği düşünerek öngörülü hareket ederiz.

Bizi, bugün olduğumuz yere getiren değerlere olan bağlılığımız, bu başarıya katkı sağlayan çalışanlarımız ve üretici bayilerimizle yolumuza devam etmek öncelikli hedefimizdir.

Amacımız yaratıcı tasarım ve geliştirilmiş hizmet yelpazesi ile müşteri memnuniyeti sınırlarını aşmaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

İmalatçı firma olmasından dolayı sistemin tüm üretim aşamalarına hakimdir.
Cam balkonun en ince ayrıntılarına kadar cam balkon imalat atölyesinde titizlikle üretilmektedir.
Katlanır cam balkon sistemlerinde kullandığımız tüm aparat ve aksesuarlar 1. kalite plastikten kendi özel kalıplarımızla imal edilmektedir.
Cam balkonda kullanılan tekerler paslanmaz çelikten olup kesinlikle paslanma yapmaz.
Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 ve 10 mm rodajlı temperli (güçlendirilmiş) Paşabahçe Şişe camın orijinal camlarıdır.
Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan tüm camlar 2 (iki) yıl gerçek garantilidir.
Cam balkon imalatı ve montajı esnasında kullanılan silikonlar antibakteriyel ve küf yapmaz özel silikonlardır.
Katlanır cam balkon sisteminde camların taşıyıcı alüminyumları 3mm et kalınlığında ve altta üstte 2 sıra olarak yer alan 1200’lük kıl fitiller cam balkondan içeri hava, toz, yağmur girmesini önlemektedir.
Montaj sonrası olası kullanıcı ve teknik hatalardan dolayı oluşabilecek arızalara anında müdahale etmekteyiz.
20 yıldır alüminyum, pvc doğrama, otomatik panjur, küpeşte, alüminyum giydirme cephe kısacası alüminyum ve camın binalara estetik katan bütün mimari oluşumlarda 2000 üzerinde proje imza atmış bir kuruluş garantisiyle son 7 yıldır cam balkon sektöründe profillerimizi ve aksesuarlarımızı değiştirmeksizin bunlara ek olarak ar-ge çalışmaları yapılmış 8mm 10mm temper camlı sorunsuz cam balkon sistemlerimizle hizmet vermekteyiz.Bütün ürünlerimiz  kredi kartlarına 9 Taksit seçeneği ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.
Önceliğimiz müşteri mağduriyeti değil memnuniyetidir.

 

Bir cevap yazın

Başa dön