Neden Balkon Camlama

[su_tooltip position=”north” shadow=”yes” rounded=”yes” size=”3″ title=”Cam Balkon İçin Telefon Hattımız” content=”0554 626 01 72″][su_button] Kaliteli, hesaplı, güvenli. Cam balkonun adı konyacambalkon, konya cam balkon firması, yılların tecrübesi ile balkon camlama işini ciddiye alarak minimum risk maksimum tasarruf sistemiye sis değerli müşterilerimiz daima iç içe yaşadık. Cam balkon sektöründe lider adımlarla yoluna devam eden firmamız katlanır cam sayesinde şehrimizin ulaşmadığı noktası kalmamıştır. Bütün il ve ilçelere balkon sistemleri uygulanmıştır [/su_button][/su_tooltip]

Cambalkon sistemlerinin sağladığı en büyük fayda, balkonları istenildiği zaman kapalı bir mekan haline getirebilmektir. Bu sayede kullanıcılar; kar, yağmur gibi iklim şartları ile gürültü, toz,  haşere, kuşların yuva yapması gibi olumsuz durumlardan korunabilmektedirler. Aynı zamanda, camlar istenilen yerde toplanıp, balkon tamamen açık hale getirilebilmektedir. Dolayısıyla, istenildiği zaman balkon kendi işlevini de yerine getirmektedir.

Balkon camlama sistemlerinin temel unsuru camdır. Sağladığı şeffaflık sayesinde binanın dış görüntüsüne zarar vermediği gibi estetik bir görüntü de sağlar. Kullanılan camlar, güvenlik ve sağlamlık gerektiren  yapı ürünlerinde kullanılan temperli veya lamine güvenlik camlarıdır. Uygulamanın yapılacağı mekana ve kullanılacak sisteme göre,  8 mm veya 10 mm camlar kullanılır. Ayrıca Albert Genau patenti altında bulunan ısıcamlı sistem ile de  balkonlar kapanabilir.

Balkonların kapanmasında katlanır sistemlerle birlikte “sürme” sistemler de kullanılabilir. Çalışma mantığı, kayar katlanır sistemlerden daha farklıdır. Sistem, tek bir kanadı hareket ettirerek, tüm kanatların bir köşede toplanması esasına dayanır. Kullanımı kolaydır, ancak sistem bir tarafa toplandığında tek kanat genişliği kadar kısım kapalı kalmaktadır. Yay balkonlarda kullanılmaz.

Balkon kapama, balkon camlama, balkon cam, cam balkon,camlı balkon kapatma, katlanır cam balkon kaplama  gibi bir çok terim, balkonlarını daha işlevsel olarak kullanmak isteyen sayısız kullanıcı tarafından çok yakından bilinmektedir.

Neden Balkon Camlama

Bir cevap yazın

Başa dön