Ölçü Alma Taktiği

Cam Balkon Ölçü Alma

Cam balkon ölçü alma işi vizyon Cam Balkon firması çok önem verdiğimiz bir iştir.Teknolojinin bize sunduğu kolaylıklarından faydalanarak tamamen dijital ölçü aletlerimiz ile balkonunuzu kusursuz bir şekilde ölçülendirmekte sonrasında uzman kadromuz ile kusursuz montaj yaparak teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Cam balkon ölçüsü alma önemli bir ayrıntıdır. Unutmayın, işiniz cam balkon ölçüsü alma ile başlar ve montaj ile biter. istanbul’un  her ilçesi ve her semtine ücretsiz ölçü ve keşif yapmaktayız.Sizlerin her türlü teknik sorularınızı yanıtlamaktan ve sizlere yardımcı olmaktan venüs cam balkon firması olarak gurur duyarız.Sizlerle beraber hep daha iyiye….

Cam balkon yaptırmadan önce firmalardan fiyat teklifi almak için evimizde kendimiz cam balkon ölçüsü almak isteriz fakat, doğru ölçü alabilir miyim ? aldığım ölçüden fiyat çıkarmı gibi sorularla karşılaşıyoruz, kendi aldığınız ölçüyle firmalar size fiyat verebilir, fiyatta anlaştığınız zaman tekrardan ustalar gelerek imalat ölçüsü alacaklardır,

Bir Adet A4 kağıdı alarak cam balkon yaptıracağınız yerin kabataslak çizimini yapın.

Yükseklik öçüsünü alarak burada yapmanız gereken baştan sondan ordadan birkaç yerden ölçü alınız ve en düşük değeri yazınız.

Eninin ölçüsünü alırken de aynı şekilde alabilirsiniz bu aldığınız ölçüleri yaptığınız çizime yazınız.

L yada daha farklı cam balkon olacaksada ona göre çizip ölçüleri alınız

Hesaplamam yaparken de bu çizdiğiniz kağıt üzerinden firmalara göndererek fiyat alabilir, yada siz firmaları arayarak m2 fiyatını öğrenerek aldığınız ölçüden çarpabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz kredi kartlarına 9 Taksit seçeneği ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Ölçü Alma Taktiği

Bir cevap yazın

Başa dön