Teknik Bilgiler

Teknik Bilgiler

Cam Balkon Kapatma Sistemlerinin yapısı alüminyum alt ve üst kasa , hareketli katlanabilir kanatlar, yönlendirici aparatlar, temperli veya lamine cam , yalıtım malzemeleri şeffaf ve kıl fitillerden oluşmakta ve uygulama yapılan yerlerin istenildiği takdirde maximum açılabilirlik özelliği sayesinde mekanlardan hiç kapatılmamış gibi faydalanılmasını sağlayan kullanışlı bir sistemdir. 

Cam Balkon, Katlanır Kapı ve Boycam Sistemleri müşterilerimizin mekanlarından tam kapasiteyle faydalanabilmeleri için tasarlanmış olup ihtiyaç , kullanım kolaylığı ve binanın yapısına göre uygulama özgürlüğü sunmaktadır.Bu sayede balkonlarınız yeniden şekillenip siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. 

Cam Balkon Kapatma, boycam Sistemleri ev ve iş yerlerinizin dış çevreyle buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin , cafe , veranda ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunlarını ortadan kaldıran, kullanıldığı alanlara panoramik bir görünüm sağlayan modern kullanımı ve temizliği son derece pratik bir sistemdir. 

Sistem kapalı konumda iken balkonunuzda hiçbir değişiklik yapılmamış gibi kullanım ve görünüm özgürlüğü sunar. Rüzgar , ses ,toz , yağmur kar, fırtına gibi dış etkenlerden maximum koruma sağlar. 

Cam balkon ve boycam sistemleri mekan sahiplerine balkon yada uygulama yapılan mekanlarından 4 mevsim istediği gibi faydalanma imkanı sağlamaktadır. 

Uygulamalarda alüminyum parçalarda sınırsız renk seçeneği imkanı ve camında değişik renk ve özelliklerde (Temper,Lamine , Reflekte ) uygulaması mümkündür.Ayrıca Cama istenen desen , resim fon veya logo baskıları uygulanabilir , güvenlik ve değişik amaçlara yönelik Film çekilebilir. Camlar Temperlidir. Standart en 550 mm.- 750 mm. arasındadır. Camlar standart şeffaftır. Ayrıca opsiyonel olarak, şişecam standartlarında ve mevcutlarında olmak üzere renkli cam seçenekleri mümkündür. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…) 

Profil: Sistemde alüminyum profiller kullanılmaktadır. Boya olarak (oto boyası kalitesinde ) elektrostatik toz fırın boya ile ral serisi renk seçenekleri kullanılabilmektedir. 

Aksesuarlar: Cam aralarında özel şeffaf fitiller kullanılmaktadır. Kilitler kulp ve bnz. montaj aparatları, standarttır. Aksesuarlar doğrama rengine uygun olarak boyanabilir. Sistemde, alt ve üst tarafta iki sıra olmak üzere 1000’lik kıl fitil bulunmaktadır. Sistemde kullanılan teker makara ve diğer çalışır malzemeler prinç ve polyamidedir. 

Montaj: Sipariş tarihi itibari ile 15 – 20 gün sonra uzman personel tarafından yapılmaktadır. Montaj süresi yapıya ve m2’ye göre değişmektedir. Profil çevresi, anti bakteriyel silikon ile iç ve dış taraf olmak üzere dört tarafı izole edilmektedir. Balkon yapısına uygun montaj ve uygulamalar yapılır. 

İzolasyon: Cam fitilleri, kıl fitiller ve silikon izolasyonu ile gürültü, toz, ses ve ısı yalıtımı sağlanır ve dışarıdan gelebilecek (yağmur,kar,rüzgar vb.) etkenlerden korur. 

Garanti: Sistem ve sistem içerisinde kullanılan tüm ekipmanlar 2 (iki) yıl garantilidir. Garanti, kötü ve hor kullanım sonucu doğacak aksaklıkları kapsamaz.

Teknik Bilgiler

Bir cevap yazın

Başa dön